Ballina Etiketimet Prezenca

Etiketim: Prezenca

Prezenca e OSBE në Tiranë uron Presidentin Begaj: Presim bashkëpunim të...

0
Prezenca e OSBE në Tiranë ka uruar presidentin e sapozgjedhur të Republikës së Shqipërisë, Bajram Begajn.Përmes një reagimi në Twitter, prezenca e OSBE shkruan...

ISHP: Konfirmohet prezenca e varianteve të reja në vend BA1 i...

0
Instituti Shëndetit Publik informon qytetarët se në vendin tonë është konfirmuar prezencë në qarkullim e varianteve BA1 i Omikron dhe të BA2.Nga laboratori i...

Prezenca digjitale thelbësore për një biznes të suksesshëm

0
Oda Ekonomike Amerikane në Kosovë organizoi një trajnim virtual mbi shitjen online dhe komunikimin digjital me kryeshefin ekzekutiv të kompanisë Hallakate, Valon Canhasi. Përmes...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24