16.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Prezantoi

Etiketim: Prezantoi

Disa nga veçoritë dhe produktet e reja që Apple i prezantoi...

0
Apple bëri publike shumë gjëra në konferencën e tyre vjetore të zhvilluesve, duke na dhënë edhe një paraqitje të shkurtër për të shumë priturat...

​Siemens prezantoi trenin ekologjik me hidrogjen

0
Konglomerati gjerman "Siemens" prezantoi një tren motorik me hidrogjen, i cili u zhvillua me operatorin hekurudhor gjerman "Deutsche Ban", me qëllim që të jetë...

Ahmeti prezantoi raportin vjetor të punës

0
Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti sot në seancën e 6-të të Kuvendit Komunal, ka prezantuar raportin vjetor të punës për vitin 2021,...

Poco prezantoi X4 Pro 5G dhe M4 Pro për tregun evropian...

0
Marka Poco e Xiaomi prezantoi dy smartfonë të rinj për tregun evropian në Kongresin Botëror të Celularëve në Barcelonë, dhe të dy kanë specifika...

Lamborghini prezantoi makinën e re me një çmim prej më shumë...

0
Seritë e veçanta të Lamborghinit kanë mahnitur të gjithë, saqë ai u shit menjëherë, pavarësisht çmimit të madh që kjo makinë e ka.  Lamborghini Sian...

Prezantoi projekti i Milot-Fier/ Ndërtimi me PPP, bileta për të udhëtuar...

0
Kryeministri Rama prezantoi projektin e rrugës së re Milot Fier, pjesë e korridorit blu nga ku u anoncua edhe se sa do paguajnë përdoruesit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS