17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prezantohet

Etiketim: prezantohet

​Prezantohet korniza konceptuale e Manifesta 14, rreth 100 mijë vizitorë pritet...

0
Manifesta 14 ka paraqitur kornizën konceptuale të bienales nomade, e cila do të hapet më 22 korrik 2022. Përmes të njëjtës u tha se...

OnePlus 10 Pro do të prezantohet në tregun global më 31...

0
Ata që presin me padurim që telefoni inteligjent OnePlus 10 Pro të shfaqet në tregjet e Kosovës, informacioni i fundit thotë se së shpejti...

Prezantohet telefoni i ri Oppo

0
U prezantua një model i ri i telefonave inteligjentë Oppo - Oppo A76.Ky i fundit u zbulua të premten mbrëma dhe për momentin mund...

Fatos Beqiraj prezantohet te skuadra e re

0
Futbollisti shqiptar me pasaportë malazeze, Fatos Beqiraj nga sot edhe zyrtarisht është pjesë e skuadrës polake Wisla Krakow ku ka nënshkruar kontratë deri në...

Fatos Beqiraj prezantohet te Wisla Krakow

0
Sulmues i njohur shqiptar, Fatos Beqiraj nga sot edhe zyrtarisht është pjesë e skuadrës polake Wisla Krakow. Ai ka nënshkruar kontratë deri në vitin 2022...

Prezantohet OnePlus Nord, ja sa kushton telefoni i ri

0
OnePlus ka prezantuar telefonin e tij aktual më të lirë. Ka një ekran 90 Hertz dhe 6 kamera. Me OnePlus Nord të ri, prodhuesi kinez...

Shkëndija e Tetovës godet, prezantohet sulmuesi që kushtoi 70 mijë euro

0
Shkëndija e Tetovës ka nënshkruar me një nga 5 lojtarët më të mirë në Maqedoninë e Veriut. Bëhet fjalë për sulmuesi maqedonas, Ljupçe Doriev. Pikërisht...

Shabani prezantohet te Struga

0
Arlind Shabani është prezantuar te skuadra shqiptare, FC Struga. Mesfushori i talentuar nga Kosova ka nënshkruar për 2 vitet e ardhshme me Stugën.. “Përforcimi i rradhës për...

Prezantohet teknologjia që karikon baterinë e smartfonëve për 20 minuta

0
Oppo ka qenë prej kohësh një lider në teknologjitë e karikimit të shpejtë. Është kompania që fshihet pas sistemit Dash Charge të OnePlus dhe...

Pasardhësi i legjendës Concorde do të prezantohet në tetor

0
‘Boom Supersonic’ dëshiron të ndihmojë aviacionin tregtar supersonik të bëjë një rikthim. “Nëse mund të fluturojmë dy herë më shpejt, bota do të jetë ‘gjysmë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS