18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Prezantohen

Etiketim: prezantohen

Prezantohen potencialet e Shqipërisë në OKB: Destinacion unik i turizmit

0
Ministrja e Turizmit dhe Mjedisit, Mirela Kumbaro, në fjalimin e saj në Organizatën e Botërore të Turizmit në Kombet e Bashkuara në Nju-Jork, prezantoi...

Johnny Depp/ Foto-provat e jetës së drogave dhe alkoolit prezantohen në...

0
Foto shokuese jetës kaotike të drogave dhe alkoolit janë shfaqur sot në gjykatën e lartë në Londër ku ylli i Hollywood, Johnny Depp është...

Lufta kundër krimit, prezantohen rekomandimet për prokurorinë, Olsian Çela: Pavarësia është...

0
Zhvillohet online prezantimi i rekomandimeve prioritare për Prokurorinë e Përgjithshme në kuadër të luftës kundër kriminalitetit për vitin 2020. Në mbledhje janë të pranishëm...

Zbulohet data, ja kur do të prezantohen pajisjet e reja të...

0
Kompania më e njohur e paisjeve teknologjike “Apple” tashmë vetëm sa ka filluar të dërgoj ftesa për ngjarjen e saj vjetore...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS