9.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Prezantimin

Etiketim: prezantimin

Ford tregon zyrtarisht lidhur me prezantimin e Bronco të ri

0
Për prezantimin e kësaj makine, nuk duhet pritur edhe shumë gjatë. Deri më tani, Ford ka bërë të ditur se është duke punuar në modelet...

Ford tregon zyrtarisht lidhur me prezantimin e Bronco të ri

0
Për prezantimin e kësaj makine, nuk duhet pritur edhe shumë gjatë. Deri më tani, Ford ka bërë të ditur se është duke punuar në modelet...

Premier League do të përkrah prezantimin e trofeut nga Liverpooli

0
Premier League ka thënë se do të përkrah prezantimin e trofeut nga Liverpooli, nëse kjo skuadër fiton titullin dhe nëse është e sigurt për...

Owen tregon si i mashtroi të gjithë në prezantimin te Real...

0
Michael Owen në vitin 2004 ishte bërë futbollisti i radhës që i ishte bashkuar Real Madridit, që atëkohë cilësohej si skuadrave e ‘Galaktikëve’, shkaku...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS