19.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Prezantimi

Etiketim: prezantimi

Prezantimi i Kryeprokurorit të Shtetit, Aleksandër Lumezi, me rastin e inaugurimit...

0
Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka marrë pjesë në inaugurimin e Forumit të Prakticentëve, të organizuar nga Grupi Këshillëdhënës për Sundim të Ligjit "RoLAG"...

Prezantimi i Emiriana Sako, Gjiknuri: Durrësi është pro zhvillimit dhe nuk...

0
Sekretari i Përgjithshëm i PS, Damian Gjiknuri, prezantoi zyrtarisht kandidaten e Partisë Socialiste për kryetare të Bashkisë së Durrësit, Emiriana Sako.Duke theksuar momentin në...

Shtyhet prezantimi i Android 11, Google thotë se nuk është koha...

0
Prezantimi i Android 11, nuk është bërë gjatë ditës së djeshme ashtu si ishte paralajmëruar, ndërsa nuk dihet se kur do të ndodhë. Situata që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS