18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Pretenduar

Etiketim: pretenduar

Lidhur me incidentin e pretenduar në “Riza Lushta”, Haxhiu: Personi në...

0
Në internet ka qarkulluar një video nga ndeshja ndërmjet Mitrovicës dhe Feronikelit në kategorinë e femrave, në të cilën shihej edhe deputeti i Kuvendit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS