8.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Pretendojnë

Etiketim: pretendojnë

Policia kosovare u sulmua në Leposaviq, por serbët pretendojnë se u...

0
Një njësi policore është sulmuar të hënën në Bistricë të Leposaviqit nga një veturë që po tentonte ta ndalojë për kontroll. Policia ka njoftuar se...

Eleni Kocaqi: Fshatrat qe këto pretendojnë se janë greke janë shqiptare...

0
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka nisur diskutimet për VKM-në që do dali për zbatimin e ligjit për minoritetet. Në diskutime kanë marrë pjesë personalitete...

Thashethemet pretendojnë se Apple dhe Google kanë instaluar automatikisht aplikacionin e...

0
Apple dhe Google azhurnuan sistemet e tyre të operimit me kornizën për aplikacionet qeveritare, dhe jo vetë një aplikacion. Përdoruesit në rrjetet sociale janë të...

Shkencëtarët pretendojnë se fëmija më i madh është më i menquri

0
Fëmijët më të vjeter në shumë familje zakonisht kanë talented he intelektual më të jashtëzakonshëm. Shkencëtarërt tregojnë se rendi  ynë i lindjes dhe rendi  i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS