19.5 C
Tirana
E enjte, 28 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Pretendime

Etiketim: pretendime

Shqiptarët me pretendime për punën/ 6 mijë vende të lira të...

0
Nga afro 25 mijë vende të lira të shpallura nga Zyrat e Punës në Shqipëri gjatë vitit 2021, rreth 6 mijë prej tyre janë...

Capital T me pretendime të mëdha për albumin e ri: Nuk...

0
Fansat e reperit po e presin me padurim këngën e re. Capital T veçse ishte i angazhuar me shumë projekte muzikore gjatë këtyre muajve, ka...

Kujtim Shala: Nuk kam aspak pretendime të kyqem në FFK, mos...

0
Legjenda e futbollit të Kosovës, Kujtim Shala, ka befasuar me një shkrim në profilin e tij në facebook në lidhje me komentatorin Andin Lokaj.  “Reagim!...

YouTube, Facebook dhe platforma të tjera nxitojnë për të hequr teorinë...

0
Video përfshin sugjerime të rreme që vendosja e maskës i bën njerëzit të sëmurë. Facebook, YouTube dhe platforma të tjera të teknologjisë po nxitojnë për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS