17.5 C
Tirana
E premte, 24 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Presidentja

Etiketim: Presidentja

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani i jep lamtumirën e fundit Bujar...

0
Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani i ka dhënë këtë të enjte lamtumirën e fundit ish-kreut të shtetit shqiptar, Bujar Nishani, i cili u nda...

​Zv. Presidentja e MCC-së përuron fillimin e instalimit të matësve të...

0
Një delegacioni i Millennium Challenge Corporation (MCC), i kryesuar nga zëvendëspresidentja e MCC-së, Alicia Phillips Mandaville, ka vizituar sot një familje në lagjen "Bregu...
Presidentja Osmani shkëlqeu në shfaqën e modës së Valdrin Sahitit: Më bindi t’i drejtoja flokët p…

Presidentja Osmani shkëlqeu në shfaqën e modës së Valdrin Sahitit: Më...

0
Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani mbrëmë (e hënë) ishte e pranishme në sfilatën e organizuar nga kreatori, Valdrin Sahiti.Dizenjatori i njohur dhe shumë i...
Presidentja Vjosa Osmani duket elegante në shfaqjen e modës të Valdrin Sahitit

Presidentja Vjosa Osmani duket elegante në shfaqjen e modës të Valdrin...

0
Dizenjatori shqiptar, Valdrin Sahiti ka organizuar pasarelën e modës për të prezantuar koleksionin më të ri të veshjeve.Për këtë mbrëmje kreatori i sukseshëm ka...

Presidentja Osmani përkujton 23-vjetorin e Masakrës së Korishës

0
Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, ka përkujtuar 23-vjetorin e Masakrës së Korishës, në të cilën forcat e regjimit gjenocidal serb vranë 77...

Presidentja Osmani përkujtoi 23-vjetorin e Maskarës në Lubizhdë të Hasit

0
Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka përkujtuar 23-vjetorin e Maskarës në Lubizhdë të Hasit në Prizren, kur forca ta regjimit gjenocidal serb...
“Levitating” e Dua Lipës është kënga që presidentja Vjosa Osmani e ka dëgjuar më së shumti gjatë …

“Levitating” e Dua Lipës është kënga që presidentja Vjosa Osmani e...

0
Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani së fundmi ka zhvilluar një pyetësor me ndjekësit në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.Osmani iu është...

Presidentja Osmani ka udhëtuar në Katar me ftesë të Emirit Sheikh...

0
Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani- Sadriu, me ftesë të  të Emirit Sheikh Tamim bin Hamad Al Thani ka udhëtuar për një vizitë...

Presidentja Osmani takoi në Turqi përfaqësues të mërgatës së Kosovës

0
Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani gjatë vizitës në Turqi, në Stamboll ka marrë pjesë në shënimin e 14- vjetorit të pavarësisë së...

Presidentja e Bolivisë rezulton pozitive me COVID-19: Jam e fortë, punën...

0
Listës së personave me influencë në botë, që janë të infektuar me COVID-19, i është shtuar dhe presidentja e Bolivisë, Jeanine Áñez. Megjithatë ajo...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS