19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet President

Etiketim: president

E mbani mend portierin Chilavert? Ikona e futbollit, kandidat për president...

0
José Luis Chilavert, ish-portieri ekscentrik që shkëlqeu në vitet 1990, zyrtarizoi kandidaturën për president të Paraguajit në zgjedhjet e vitit 2023. Kjo u komunikua në...

Disa ditë pasi u zgjodh President, Bajram Begaj takon paraardhësit e...

0
Presidenti i zgjedhur i Shqipërisë, Bajram Begaj po zhvillon një takim me paraardhësit e tij. Mësohet si Begaj është takuar me ish - Presidentët Alfred...

Burri iu zgjodh President i Shqipërisë, por kush është Zonja e...

0
Bajram Begaj u zgjodh një ditë më parë, si Presidenti i ri i Shqipërisë. Ai do të marrë zyrtarisht detyrën në 24 korrik, kur...

Baçi: Rama i shkoi spektaklit deri në fund, qëllimi ishte të...

0
Publicisti Agim Baçi, ka komentuar zgjedhjen e Bajram Begajt si president i Republikës së Shqipërisë, duke thënë se kryeministri Edi Rama, i shkoi spektaklit...

Kristo: Doja një president civil dhe jo ushtarak, Rama u tall...

0
Pedagogu dhe aktivisti Erion Kristo u shpreh se Shumica e publikut nuk e ka dëgjuar Bajram Begajn, i cili u zgjodh sot president i...

Andoni: Propozimi i Begajt për president s’ka ardhur dje. Opozita gaboi...

0
Analisti Ben Andoni është shprehur se presidenti është zgjedhur nga Edi Rama, ndërsa shpreson që të mos jetë nën urdhra të ti.Në një intervistë...

Rama: I kemi dhënë Shqipërisë një president normal

0
Kryeministri Edi Rama deklaroi se tashmë Shqipëria do të ketë një president normal.Pas përfundimit të votimit në Kuvend, Rama u shpreh në një deklaratë...

Propozimi i PS-së për president, Berisha: Akt antikushtetues dhe i rrezikshëm...

0
Kryetari i Partisë Demokratike (PD), Sali Berisha e ka quajtur një akt antikushtetues dhe precedent të rrezikshëm për vendin dhe demokracinë, propozimin e Partisë...

Edi Rama: Bajram Begaj po bëhet gati për të qenë president...

0
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, duke vlerësuar figurën e gjeneralmajorit që propozoi dje si kandidat për kreun e shtetit, thotë se Bajram Begaj nga...

Shefi i Shtabit të Përgjithshëm, kandidat për President/ Berisha: Shkelje e...

0
Sali Berisha e cilëson propozimin e shefit te Shtabit te Pergjithshem te Ushtrise shqiptare per postin e Presidentit te Republikese shkelje flagrante te Kushtetutes...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS