16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Presidenca

Etiketim: presidenca

Rama: Askund s’bëhet referendum për këto çështje/ Reagon Presidenca: Pse kaq...

0
Presidenca ka reaguar fill pas postimit të kryeministrit Edi Rama, sa i takon deklaratës së bërë sot nga presidenti i Republikës, Ilir Meta në...

Ndryshimet kushtetuese/ Presidenca: Meta i përqendruar me një raport zhgënjyes të...

0
Në një reagim të Presidencës sa i përket një qëndrimi të fundit të Metës për ndryshimet kushtetuese në vend, thuhet se presidenti i qëndron...

Ndryshimet Kushtetuese/ Presidenca: Të gjithë të distancohen nga aventurierët dhe Haxhi...

0
Presidenca ka reaguar për ndryshimet e fundit kushtetuese që komisioni i ligjeve u hapi rrugë sot. Në një reagim të presidentit Meta të...

Kosovë/ ​Presidenca Gjermane, mundësi e artë për liberalizimin e vizave

0
Gjashtë muajt e ardhshëm pritet të jenë mundësi e artë që të liberalizohen vizat për Kosovën. Kryesimi i Këshillit të Evropës nga Gjermania...

Presidenca gjermane, sytë nga Covid/ Ambasadori gjerman: BE do të mbështesë...

0
Gjermani mori presidencën e BE. Ambasadori Gjermanisë në Tiranë Peter Zingraf tha se tema qendrore e presidencës gjermane duhet të jetë përballimi i krizës...

Presidenca gjermane e BE, Gjosha: Qeveria të dalë me një plan...

0
Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, i bëri sot thirrje qeverisë shqiptare të dalë sa më parë në një plan konkret për plotësimin e kushteve,...

“Çdo të ndodhë me Gjykatën Kushtetuese pas raportit të Venecias?”/ Presidenca:...

0
Një reagim nga zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi, vjen pas publikimit të raportit nga Komisioni i Venecias sa i takon zgjedhjes së...

Cakaj telefonon Roth: Presidenca Gjermane e KE, vëmendje maksimale për Ballkanin...

0
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, zhvilloi një bisedë telefonike me Ministrin e Shtetit për Evropën të Gjermanisë, Michael...

Cakaj telefonon Roth: Presidenca Gjermane e KE, vëmendje maksimale për Ballkanin...

0
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, zhvilloi një bisedë telefonike me Ministrin e Shtetit për Evropën të Gjermanisë, Michael...

Anulimi i takimi të Pendarovskit me kryeministrin, flet presidenca: Shkak gjendja...

0
Zyra e shtypit të presidentit të Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski ka reaguar ekskluzivikisht për Fax News, lidhur me anulimin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS