18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Presidenc

Etiketim: Presidenc

Meta i hap rrugë Bajram Begajt drejt Presidencës, nënshkruan ‘live’ lirimin...

0
Presidenti Ilir Meta ka firmos lirimin nga detyra e shefit të Shtabit të Përgjithshëm, Bajram Begajt, duke i hapur kështu rrugë kandidimit për president.Meta...

Shqipëria merr Presidencën e Këshillit të Sigurimit, Rama: Jemi të privilegjuar

0
Kryeministri Edi Rama ka thënë se Shqipëria është e privilegjuar për marrjen e drejtimin të Presidencës së Këshillit të Sigurimit të OKB-së.Përmes një video-mesazhi...

Mbërrin në Presidencë arkëmorti i ish-Presidentit Bujar Nishani, të enjten përcillet...

0
Arkëmorti me trupin e pajetë të ish-Presidentit Bujar Nishani ka mbërritur në Presidencë.Arkëmorti i tij do të vendoset në sallën "Skënderbeu", ku familjarët do të...

Meta pret në Presidencë nipin e Ismail Qemalit: Pres me padurim...

0
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka pritur sot në takim Nedim Aleksandr Vlorën, nipin e themeluesit të shtetit modern të Shqipërisë, Ismail Qemalit. Në një...

Rama-Varhelyi: Synohet hapja e negociatave me BE-në brenda presidencës franceze

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama priti sot në një vizitë zyrtare Komisionerin për Zgjerim dhe Fqinjësinë në Bashkimit Evropian, Oliver Varhelyi.Pika kryesore e bisedimeve...

Një grua në Presidencë?/ Gjuknuri: Nuk do të ishte habi

0
Socialistët e kanë të qartë qëndrimin e tyre për zgjedhjen e presidentit të ri, ai duhet të jetë ekstremisht i kundërt nga Ilir Meta.Damian...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS