18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Prerjen

Etiketim: prerjen

Këngëtarja Billie Eilish, befason me prerjen e re të flokëve

0
Billie Eilish, tashmë një nga këngëtaret më të famshme në industrinë e muzikës ndërkombëtare, duket mirë çfarëdo që të veshë, qofshin rroba ekstremisht të...

Policia qe parandalon prerjen e pyjeve: Sukses, kapem serisht 3 kamione...

0
Policia e Shtetit ka sekuestruar në Elbasan 3 kamionë që transportonin 70 m3 dru zjarri dhe procedoi 6 kamionistët. Kamionët u kapën në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS