17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prerje

Etiketim: prerje

Prerje 50 dollarëshe, tre të arrestuar për falsifikim parash në Tiranë

0
Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në DVP Tiranë, pas një punë te mirëfilltë hetimore disajavore, bazuar dhe në informacionet...

Policia arreston dy të dyshuar për prerje ilegale të pyjeve

0
Me datën: 05.04.2022 rreth orës 20:00, patrulla policore e Stacionit Policor Novobërdë, ka pranuar informatë se disa persona janë duke bërë prerje ilegale të...

Ndërtime të paligjshme, shpërdorim toke dhe prerje të pyjeve! Hetohen 19...

0
Në tre javët e fundit nga policia e Dibrës dhe Mat janë proceduar 19 persona për shkelje të ndryshme si ndërtime të paligjshme, prerje...

Johnny Depp e akuzon Amber Heard për prerje të gishtit

0
Johnny Depp e akuzon ish-gruan e tij, Amber Heard për prerjen e majes së gishtit, pas pretendimit të tij pë shpifje kundër kazetës “The...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS