18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Prer

Etiketim: prer

Nisma e Ballkanit të Hapur, Pollo i prerë: Shqipëria duhet të...

0
Deputeti i PD-së, Genc Pollo u shpreh se Ballkani i Hapur është në kundërshtim me frymën euroatlantike.Sipas tij, Shqipëria duhet të tërhiqet nga kjo...
Megan Fox zbulon se ka prerë një pjesë të kostumit që veshi në ‘Billboard Music Awards’ për të kr…

Megan Fox zbulon se ka prerë një pjesë të kostumit që...

0
Megan Fox dhe Machine Gun Kelly zbuluan se asgjë nuk mund t'i pengojë planet e tyre për të qenë intim me njëri-tjetrin, edhe nëse...

Me fyt të prerë, gjendet i vdekur avokati shqiptar në Itali

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali këtë të enjte, ku një 49-vjeçar shqiptar me profesion avokat është gjetur i vdekur.Mediat italiane raportojnë...

Elon Musk i prerë: Ma shisni komplet Twitterin ose shes aksionet...

0
Elon Musk ka ofruar të blejë Twitterin tërësisht vetëm disa javë pasi ai u bë aksionari më i madh i kompanisë së mediave sociale.Sipas NYT,...

Berisha përshëndet qëndrimin e kancelarit të Gjermanisë: Refuzoi prerë Ballkanin e...

0
Lideri historik i demokratëve. Sali Berisha, ka raguar mbi qëndrimin e fundit të kancelarit gjerman, I cili gjatë konferencën me Edi Ramën tha se...

Grida Duma e prerë: Lulzim Basha ka afat deri nesër

0
Ish nënkryetarja e PD e dorëhequr tashmë, deputetja Grida Duma, është treguar sërish e prerë në qëndrimin e saj ndaj kryetarit Lulzim Basha.Duke folur...

Celibashi i prerë: Kush përfshihet në procesin e shitblerjes së votës...

0
Vetëm 2 ditë para zgjedhjeve të 6 marsit, kreu i KQZ, Ilirjan Celibashi ka folur për procesin e votimit elektronik në Vorë duke thënë...

Kamëz/ Qëlloi me mjet prerës punonjësin e Policisë, vihet në pranga...

0
Goditi me mjet prerës punonjësin e Policisë, vihet në pranga 22-vjeçarja.Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 5 bënë arrestimin në...

10-vjeçari në Korçë konfliktohet me shokun, plagoset me mjet prerës

0
Më datë 03.03.2022, rreth orës 14:10, në Spitalin e Korçës, ka shkuar për mjekim dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën, një fëmijë 10-vjeçar,I cili...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS