Ballina Etiketimet Premten

Etiketim: premten

Axhenda/ Zgjedhja e Presidentit, PS mbledh të premten Kryesinë

0
Ditën e premte Partia Socialiste do të mbledhë Kryesinë, në orën 17:00 të pasdites, ku do të diskutohet në lidhje me emrin e presidentit...

Këshilli Kombëtar mbahet të premten, ja kush janë emrat të cilët...

0
Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha pritet të mbledhë ditën e premte Këshillin Kombëtar. Burime për mediat bëjnë me dije se gjatë në orën 17:00,...
Mimoza Shkodra të premten publikon këngën e re, ndan një pjesë të shkurtër nga klipi

Mimoza Shkodra të premten publikon këngën e re, ndan një pjesë...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Mimoza Shkodra, ka nisur përgatitjet për projektin e ri muzikor.Duket se bëhet fjalë për një këngë ritmike verore, për të...
Ana Kabashi të premten sjell këngën e re

Ana Kabashi të premten sjell këngën e re

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Ana Kabashi, prej muajsh ka nisur punën për projekte të reja muzikore.Duket se pritjes tashmë i erdhi fundi dhe artistja...
Ghetto Geasy dhe Majk të premten sjellin këngën e re

Ghetto Geasy dhe Majk të premten sjellin këngën e re

0
Ka kohë që Ghetto Geasy dhe Majk kanë bërë paralajmërimin e një projekti të ri muzikor.Ndonëse nuk zbuluan më shumë detaje, ata sollën vetëm...
Teuta Selimi të premten publikon këngën e re “Pa mu”

Teuta Selimi të premten publikon këngën e re “Pa mu”

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Teuta Selimi, po rikthehet pas disa muajve me këngë të re.Ajo ka shpërndarë një video të shkurtër në rrjete sociale,...

Vendimi i këshillit bashkiak: Të premten tubim pro Ukrainës

0
Bashkia e Tiranës ka vendosur të shtyjë pagesat e taksave për biznesin e vogël për një muaj, për t'u ardhur në ndihmë bizneseve të...
Rina Balaj të premten publikon këngën e re me klip “Demon”

Rina Balaj të premten publikon këngën e re me klip “Demon”

0
Këngëtarja e njohur, Rina Balaj së fundmi paralajmëroi se është në përgatitje të një projekti të ri muzikor.Ndërsa, tani këngëtarja ka zbuluar se kënga...
“Sweetest Pie” nga Megan Thee Stallion dhe Dua Lipa publikohet të premten

“Sweetest Pie” nga Megan Thee Stallion dhe Dua Lipa publikohet të...

0
Megan Thee Stallion dhe Dua Lipa janë bërë bashkë për një këngë të re, e cila publikohet të premten (11 mars).Artistet e famshme kanë...
Ronela Hajati të premten sjell versionin përfundimtar të “Sekret”, me të cilin përfaqëson Shqipër…

Ronela Hajati të premten sjell versionin përfundimtar të “Sekret”, me të...

0
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Ronela Hajati, është përzgjedhur për të përfaqësuar Shqipërinë sivjet në "Eurovision".Artistja ka kohë që ka nisur përgatitjet për versionin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24