17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Premte

Etiketim: Premte

Horoskopi ditor, e premte 17 qershor 2022

0
DashiPlanetet do ua mbrojne dahsurine sot. Do bashkepunoni me teper me ate qe keni ne krah dhe per pasoje emocionet e do perjetoni do...

Horoskopi ditor, e premte , 3 Qershor 2022

0
DashiNëse e nisni mëngjesin me një ego të shëndetshme, do të gëzoni një ditë plot me veprime dhe gjëra interesante, argëtuese për të bërë....

“E premte e zezë”, 2 të vdekur në Durrës e Tiranë...

0
Një 57-vjeçar në Tiranë dhe një 19-vjeçar në Durrës kanë humbur jetën pasi  gjatë ushtrimit të punës së tyre janë aksidentuar. 57-vjeçari u rrëzua...

Reshje shiu e dëbore, parashikimi i motit për ditën e premte

0
Vendi ditën e premte do të ndikohet nga masat ajrore të paqendrueshme. Moti do të nisë me kthjellime e vranësira të cilat do të...

Horoskopi ditor, e Premte 24 Korrik 2020

0
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje....

Horoskopi ditor, e Premte 10 Korrik 2020

0
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje....

Horoskopi ditor, e Premte 3 Korrik 2020

0
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje....

​Hoti vjen të premte në Tiranë, takon krerët institucionalë dhe politikë

0
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti, nesër do të qëndrojë për një vizitë në Republikën e Shqipërisë, me ftesë të kryeministrit shqiptar Edi...

Horoskopi ditor, e Premte 26 Qershor 2020

0
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje....

Dy shenjat e Horoskopit me fat për sot, e Premte 19...

0
Dashi Dashuria: Një kohë e mirë për çiftet e konsoliduara, udhëtime afatgjata dhe projekte shihen në horizont. Shumë do të drejtohen drejt bashkëjetesës, të tjerët...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS