14.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Premierligës

Etiketim: Premierligës

Një klub i Premierligës ishtë afër humbjes së 1 milion funteve

0
Një klub i Premierligës ishte afër humbjes së 1 milionë funte gjatë një marrëveshje të transferimit për shkak të një sulmi kibernetik, shkruan BBC-ja. Qendra...

Shaqiri feston titullin e Premierligës

0
Pas trofeut të Ligës së Kampionëve, Kupës së Botës për Klube dhe Superkupës së Evropës, Xherdan Shaqiri e ka shtuar edhe trofeun e Premierligës...

Liverpooli nesër pranon trofeun e Premierligës, ka një kërkesë për tifozët

0
Liverpooli së bashku me policinë lokale dhe autoritetet e qytetit kanë kërkuar nga tifozët të mos mblidhen para stadiumit “Anfield” për ta festuar titullin...

Guardiola: Nuk kam respekt jashtë fushës për këtë ekip të Premierligës

0
Pep Guardiola ka befasuar me deklaratën e fundit. Menaxheri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka thënë se nuk ka respekt për Arsenalin, jashtë fushës së...

Gjiganti i Premierligës pranë marrëveshjes për transferimin e Ake

0
Manchester City janë afër marrëveshje me Bournemouth për Nathan Ake. Pep Guardiola e ka bërë të qartë se do të sjellë disa emra të rinj...

Juve e shet Costan, transferon sensacionin e Premierligës

0
Juventus po fton për një luftë ofertash mes Manchester City dhe PSG për Douglas Costas, duke kërkuar yllin e Wolves, Raul Jimenez si zëvendësues...

Liverpoolit i dhurohet trofeu i Premierligës pas derbit me Chelsean, Dalglish...

0
Legjenda Kenny Dalglish do t’ua dhurojë medaljet dhe trofeun e Premierligës skuadrës së Liverpoolit javën tjetër në ‘Anfield Road’. Skocezi ka qenë trajneri i fundit...

Muriqi ka marr një telefonatë nga trajneri i njohur, sulmuesi i...

0
Slaven Bilic, trajneri i West Bromwich, që luan në Championship, ka telefonuar yllin e Fenerbahçes, Vedat Muriqin, për një transferim të mundshëm në Angli. WBA...

Katër klube të Premierligës e duan James Rodriguezin

0
James Rodriguez do të largohet në verë nga Real Madridi, pasi nuk ka mbështetjen e trajnerit Zinedine Zidane. Kolumbiani po luan shumë pak që pas...

Patrick Schick drejt Premierligës?

0
Schick mund të përfundojë në Premierligë. Ylli i skuadrës së Leipzig, Patrick Schick, mund të përfundojë në kampionatin anglez, gjatë merkatos së verës. Është skuadra e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS