9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Premierë

Etiketim: Premierë

Premierë: Publikohet super-bashkëpunimi Capital T ft. Ledri Vula

0
Është publikuar me videoklip kënga me titullin “DMP” nga reperët Capital T e Ledri Vula. Pas disa paralajmërimeve, është lansuar për publikun bashkëpunimi mes Capital...

Premierë: “I kom kall” nga Yll Limani

0
Është publikuar projekti i shumëpritur i Yll Limanit. Kënga quhet “I kom kall” dhe është e shoqëruar me videoklip. Muzikën e ka bërë vet artisti ndërkaq...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS