19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Premier League gati të izolohet

Etiketim: Premier League gati të izolohet

Premier League gati të “izolohet”, ndeshjet mund të luhen me dyer...

0
Për momentin është vetëm një hipotezë, por situata duhet monitoruar me kujdes. Sipas asaj që shkruan sot Telegraph, Premier League, Shoqata e Futbollit dhe Liga e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS