19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prela

Etiketim: Prela

Donika Prela në KPA: Kërkoj të shkarkohen Ina Rama dhe Natasha...

0
Në seancën e sotme në KPA prokurorja e Tiranës Donika Prela ka kërkuar përjashtimin e prokurores Ina Rama. Sipas saj, Rama ndodhet në konflikt interesi...

Donika Prela perjashtohet nga votimi per kandidatet e KLP – Lajmi...

0
Ne Tirane po zhvillohet diten e sotme votimi për prokurorët Esmeralda Cami Keshi dhe Vladimir Mara, kandidatë për vendin vakant në KLP, i cili...

Donika Prela reagon pas shkresës ndaj prokurorëve – Lajmi i Fundit...

0
Nisur nga njoftimet e bëra në media, kronikë e transmetuar në televizionin “News 24”, sot më datë 24.09.2019 ku është pretenduar se Drejtuesja e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS