9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prekurve

Etiketim: prekurve

Rastet me COVID-19 në Fier, nis dezinfektim masiv, mes të prekurve...

0
Rastet me COVID-19 në Fier, nis dezinfektim masiv, mes të prekurve dhe një biznesmen 9 rastet e fundit ne Fier me COVID-19, konfirmuar nga Ministria...

Numër rekord i të prekurve me koronavirus, nuk ndalen dasmat në...

0
Me vendim të institucioneve qeveritare, organizimi i dasmave në ambiente të mbyllura është i ndaluar këtë sezon shkaku i rrethanave të shkaktuara nga pandemia...

Rritet sërish numri i të prekurve me Covid-19, 3 persona humbën...

0
Ministria  e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur betejën me Covid-19, 3 persona, me sëmundje bashkëshoqëruese. Një 77-vjeçare dhe...

KMDLNJ: Përzgjedhja diskriminuese e testimeve po shkakton rritjen e numrit të...

0
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave e të Lirive të Njeriut (KMDLNJ) konsideron se është e papranueshme, e pakuptueshme dhe e dënueshme, si nga...

“Kam 3 javë që udhëtoj nga Shkodra në Tiranë”, familjarët e...

0
Kurba e të prekurve me Covid-19 është dita ditës në rritje, e në këtë mënyrë edhe transmetueshmëria e virusit. Gjurmimi i kontakteve për të parandaluar...

Propaganda e qeverisë po mban nën kontroll shifrat e të prekurve/...

0
Propaganda se Shqipëria e përballoi më mirë se vendet e tjera situatën nga COVID-19 është arsyeja se përse numri i testimeve është i ulët,...

Studimi në Britani, 22% e të prekurve me simptoma

0
Vetëm 22 për qind e personave që rezultojnë pozitivë me koronavirus në Britaninë e Madhe, në ditën që i nënshtrohen testimit, shfaqin simptoma, sipas...

Koronavirusi/ Studimi në Britani: 22% e të prekurve me simptoma

0
Vetëm 22 përqind e personave që rezultojnë pozitivë me koronavirus në Britaninë e Madhe, në ditën që i nënshtrohen testimit, shfaqin simptoma, sipas Zyrës...

Policia kontrolle në banesat e të prekurve me Covid: Mos dilni...

0
Policia e Shtetit ka përsëritur thirrjen për të gjithë qytetarët që janë infektuar me koronavirus, duke iu kërkuar të mos dalin nga shtëpia, pasi...

Bilanci i viktimave dhe të prekurve nga Covid-19, eksperti: Shifrat nuk...

0
Që nga hapja totale e vendit, Shqipëria shënon një rritje të ndjeshme të numrit të të infektuarve dhe viktimave nga koronavirusi. Por këto shifra duket...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS