18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Preku

Etiketim: preku

Armina tregon historinë që e preku fort: Më bëri të qaj...

0
Në këto kohë pandemie, Covid është fjala e ditës.  Por edhe frika e dhimbja që ai lë pas! Armina Mevlani ndau së fundi me ndjekësit...

U tha se preku një aktore në vendet intime/ Fituesi i...

0
Ylli i Hollivudit, Geoffrey Rush, ka fituar një dëmshpërblim shumë miliona dollarësh, pasi një apel ndaj një gazete në pronësinë e Rupert Murdok për...

Pesë vjet pa Dr.Florin, Landi na preku zemrat me dedikimin

0
Landi me dedikim të veçantë në pesë vjetorin e vdekjes së mikut të tij të ndjerë. Kantautori i njohur Dr. Flori, ndërroi jetë pesë vite...

Jona Spahiu zbulon pengun që i mbeti nga i ati dhe...

0
Moderatorja e njohur Jona Spahiu u bë nënë për herë të parë me ardhjen në jetë të vogëlushit Raiden në Shtator të vitit të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS