14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Preket

Etiketim: preket

Largohet shiu/ Vendi preket sërish nga temperaturat e larta

0
Moti për javën e ardhshme pritet të marrë kthesë, pasi do të rikthehen temperaturat e larta. Meteorologët paralajmërojnë se ditët e javës së ardhshme do...

Rama: Taksa e naftës nuk do të hiqet, por s’do preket...

0
Kryeministri i Shqipërisë, ashtu siç e kishte paralajmëruar, ka prezantuar pasditen e 12 marsit paketën e Rezistencës Sociale ndaj pasojave të krizës globale energjetike...

Alarmi për Ciklon/ Meteorologia tregon sa preket Shqipëria dhe ç’do ndodhë...

0
Pritet që të ketë një ciklon që po formohet midis Maltës dhe Brigjeve të Afrikës Veriore dhe për shkak të rrugëtimit në brigjet e...

Spitali kthehet në ‘vatrën’ e nxehtë të infeksionit, preket me COVID-19...

0
Në 24 orët e fundit në Elbasan, është konfirmuar pozitiv me koronavirus edhe një person. Bëhet fjalë për një 53-vjeçar që punon si roje...

OBSH tregon 6 mënyrat se si njeriu mund të preket nga...

0
OBSH ka marrë jo pak kritika për mënyrën si e sinjalizoi, si e trajtoi dhe si vijon ta bëjë përballjen e saj me Covid-19....

“I pari që preket është truri”, Pipero tregon si ka ndryshuar...

0
Mjeku Pëllumb Pipero ka bërë të ditur se Covid-19 nuk po sillet si virus respirator. Ai tha se ka raste që truri është i...

Zyrtare/ PS kërkon hapjen e listave dhe garanton: Dakordësia e 5...

0
Partia Socialiste  deklarohet pro hapjes së listave por nga ana tjetër garanton se nuk do të preket asnjë prej amendamenteve të kodit të ri...

Brenda ditarit të Anisa Josifit zubulohen citimet e pastorit, Akil Pano...

0
Detaje të reja janë publikuar në lidhje me tregjedinë e ndodhur në Kombinat. Në emisionin “Open” u publikua një pjesë nga ditari i familjes...

Këngëtarja shqiptare preket nga Covid-19: Ju që e fshihni virusin, t’ju...

0
Këngëtarja Adelina Thaçi ka bërë të ditur nëpërmjet rrjeteve sociale se është infektuar me Covid-19. Ajo është shprehur se nuk ka mundur të mbrohet pavarësisht...

Këngëtari shqiptar preket nga Covid-19, rrëfen si po e përjeton

0
Ndoshta emri Ylli Valla nuk ju thotë gjë, por nëse ju përmendim grupin “Aurora”, me siguri do t’ju vijnë ndër mend këngë të pavdekshme...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS