Ballina Etiketimet Prekazi

Etiketim: Prekazi

Legjenda e futbollit, Prekazi: Urime për gazetën ‘Bota sot’

0
Legjenda e futbollit të Kosovës, Rafet Prekazi, ka fjalët më të mira për gazetën kombëtare “Bota sot”.   Selektori i kombëtares së Kosovës U-21, uron...

Nysret Prekazi, gjyqtar i Gjeneratës së Republikës 

0
Këmishëzinjtë ishin halë në sy për regjimin serb në vitet e 90-ta.  Gjyqtarët e futbollit e kanë kryer me sukses misionin e tyre të shenjtë...

Xhevat Prekazi kundër Prishtinës!

0
Në vitin 1984, Xhevat Prekazi ka luajtur kundër Prishtinës në stadiumin e bukur “Polud” në Split!  Prekazi, atëkohë luante për klubin e madh Hajdukun nga...

Gold Ag paralajmëron diçka historike nga Prekazi legjendar

0
Bashkëpunimi i radhës nga Gold Ag do jetë me Shyhrete Behlulin. Gold Ag ka njoftuar se bashkëpunimi i radhës do jetë me Shyhrete Behlulin dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24