18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Prej ditesh

Etiketim: prej ditesh

Flakët ‘po përpijnë’ prej ditësh Malin e Çikës, avionët nga Greqia...

0
Mali i Çikës është përfshirë nga flakët prej ditës, ku dhe terreni shihet të jetë i rrezikshëm pasi situata ka dalë nga kontrolli. Pavarësisht se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS