19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Preferuara

Etiketim: preferuara

Vendin e kujt në ‘Top Channel’ do donte të zëvendësonte Era...

0
Këngëtarja e njohur, Era Rusi ka qenë këtë të dielë e ftuar në emisionin ‘E diell’ në ekranin e ‘Top Channel’, ku si çdo...

Këpucët e kopshtit të Kate Middleton janë atletet më të preferuara...

0
Kate Middleton aktualisht po kalon karantinën duke punuar nga shtëpia dhe duke mësuar me fëmijët nga shtëpia. Dhe, ndërsa ne kemi qenë në gjendje të...

Aktivitetet në kopsht të preferuara për këtë periudhë të pandemisë

0
Në kohë të këtilla kur duket se e gjithë bota është duke jetuar në pasiguri, është mirë të fillojmë të kthehemi prapa te rrënjët...

Eduart Grishaj ka 10 receta të preferuara nga Arbana Osmani

0
Pas 5 ditëve të gjata e të ngarkuara me fansa e dashamirës, amvisa e të tjerë që e duan më pak kuzhinën e më...

Jennifer Lopez sapo u shfaq në publik me një nga palltot...

0
Meghan Markle dhe Jennifer Lopez patjetër që kanë stile shumë të ndryshme. Dukeshës së Sussex i pëlqen të mbajë gjëra të natyrës më konservatore,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS