18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Preferojnë

Etiketim: preferojnë

Pesë aksesorë flokësh që vajzat e modës po preferojnë këtë verë

0
Me fuqinë për t’i bërë flokët tuaja të duken bukur me përpjekje minimale, aksesorët e flokëve janë prekja e duhur, kur veshja duket më...

Arsyet pse disa femra preferojnë të qëndrojnë beqare

0
Femrat e arrira në karrierë dhe shumë simpatike zgjedhin të rrinë vetëm, sesa me dikë që ndoshta mund t’i prishë atë qetësinë shpirtërore.  Ja...

Barbaroza është simbol i rëndësishëm në shtëpi: Këtë lule të bukur...

0
Çdo lule ka simbolikën e veçantë, ndërkaq barbarozat përfundimisht janë simbol i lumturisë dhe i bukurisë Besohet që barbaroza e kuqe tërheq energji të mirë...

Studimi: Femrat preferojnë të vozisin veturat Opel

0
Çdo i gjashti Mercedes E-Class ka një shofer të gjinisë femërore, duke e bërë këtë model makinën “më mashkullore” në Gjermani. Por, cilat vetura i...

Meghan dhe Harry nuk preferojnë të festojnë me familjen, mund ta...

0
Për pushimet e fundvitit të gjithë pjesëtarët e familjes mbretërore bashkohen në shtëpinë e Mbretëreshës Elizabeth, Sandrigham. Kjo gjë është kthyer në një lloj tradite,...

Studimi francez: Burrat preferojnë më shumë flokëverdhat

0
Flokët e gjata shpesh thuhet se janë të preferuarat e meshkujve, por edhe një gjë mjaft tërheqëse për ata është ngjyra e tyre. Shkencëtarët nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS