19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Predhat

Etiketim: predhat

Ishulli i Sazanit “gjëmon: nga shpërthimet, ushtria shpëthen predhat e vjetra

0
Komanda Mbështetëse e Forcave të Armatosura, në bashkëpunim me Forcën Detare dhe atë Tokësore ndërrmorrën dje operacionin e pastrimit të ishullit të Sazanit...

Sistemi izraelit çorienton predhat siriane

0
Avionët izraelit të paprekshëm nga predhat iraniane dhe siriane, në një video e publikuar nga IntellitiTimes shfaqë se si predhat siriane dhe iraniane, të...

LAJM I FUNDIT/ Turistët amerikanë gjejnë predhat luftarake në Shqipëri –...

0
Dy turistë amerikanë kanë alarmuar autoritetet shqiptare pasi zbuluan gjatë ditës së sotme 2 predha luftarake në zonën e Ballabanit në Këlcyrë. Ata ishin duke...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS