16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prapaskenat

Etiketim: prapaskenat

Detaje të reja mbi tradhtinë e Pique ndaj Shakirës, prapaskenat e...

0
Gazetarët e "Marca" shkruajnë se Shakira ka tentuar dy herë të pajtohet me Gerard Pique, por pa sukses. Më pas, artistja vendosi të lëshojë...

Anulimi i vizitës së Lavrov në Serbi/ “DW” zbardh prapaskenat e...

0
Bullgaria, Mali i Zi dhe Maqedonia e Veriut i refuzojnë avionit qeveritar rus kalimin në hapësirën e tyre ajrore, për këtë arsye ministri i...

Çani zbulon prapaskenat e demokratëve me amerikanët: I thërrasin nëpër hotele!

0
Arjan Çani thotë se ambasada e SHBA-ve nuk po rri duarkryq por është "totalisht e investuar" që Sali Berisha të dështojë.Çani tha se ka parë...

Zbulohen prapaskenat e takimit Rama – Scholz në Berlin

0
Në një konferencë shtypi, pas takimit të parë me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, Scholz tha se Gjermania angazhohet me këmbëngulje për fillimin sa...

“Yuri Kim më dërgoi një person në zyrë”- Berisha tregon prapaskenat...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha për herë të parë ka rrëfyer se pas zgjedhjeve të 6 marsit, ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim i ka dërguar një...
Dua Lipa sjell imazhe të reja nga prapaskenat e “Grammy Awards” – shkëlqen në veshje të ndryshme

Dua Lipa sjell imazhe të reja nga prapaskenat e “Grammy Awards”...

0
Ceremonia e ndarjes së çmimeve "Grammy" zuri vend mbrëmë (e diel) me pjesëmarrjen e yjeve më të mëdha nga arti dhe muzika ndërkombëtare.Në mesin...

Prapaskenat e negociatave/ Sot mblidhet grupi i PD, merr pjesë Berisha...

0
Pas më shumë se 5 muajsh, Grupi Parlamentar i Partisë Demokratike do të jetë më i plotë në mbledhjen e sotme në orën 9:00.Kryetari...

Gazetari në SHBA nxjerr prapaskenat e forta, bën parashikimin e papritur...

0
Gazetari në SHBA, Robert Papa komentoi deklaratat e ambasadores amerikane Yuri Kim në drejtim të kandidatëve të Berishës në zgjedhjet e 6 marsit. Sipas...

Prapaskenat e 20 Shkurtit/ “Si i bënë presion Sigurimsat Ramiz Alisë...

0
Këtë vit shënohen 31 vite që kur sistemi komunist mori goditjen fatale: Rrëzimin e monumentit të Enver Hoxhës në qendër të Tiranës. Nga Qyteti...

Malaj nxjerr prapaskenat: Ja paralajmërimi që i bëra kryeministrit Rama. E...

0
Ish-ministri i Financave, Arben Malaj, tregon se e kishte paralajmëruar kryeministrin Rama më parë se dhuna shtetërore për pagesat e dritave, ujit, taksat, informalitetin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS