19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prapaskena

Etiketim: Prapaskena

Prapaskena e bujshme nga Italia! Reja i dha prioritet Interit para...

0
Ku është Kristjan Asllani? Kjo është pyetja që bënë shumë mbështetës të kombëtares shqiptare teksa deri në përfundim të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Islandës...

Giroud, prapaskena

0
Olivier Giroud dhe Chelsea: një marrëdhënie që ka vazhduar përpara pavarësisht disa krizave. Sulmuesi francez  ka qenë një hap afër largimit janarin e kaluar, kur...

Prapaskena: Krisje te Juventusi, Ronaldo nuk pranon detyrat e Sarrit

0
Nuk ka paqe ndërmjet Cristiano Ronaldos dhe Maurizio Sarrit! Marrëdhënia e tyre është e akullt dhe diçka të tillë e dinë të gjithë. Gazzetta...

Prapaskena

0
Nate Jones, një nga trajnerët e Floyd Mayweather, ka bërë me dije se Conor McGregor i ka ofruar 1.5 milionë dollarë në vitin 2017,...

Prapaskena, McGregor tentoi të “blejë” trajnerin e Mayweather para duelit

0
Nate Jones, një nga trajnerët e Floyd Mayweather, ka bërë me dije se Conor McGregor i ka ofruar 1.5 milionë dollarë në vitin 2017,...

Klopp takim virtual me sulmuesin, zbulohet prapaskena e merkatos

0
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, duket se ka vendosur të futet në hapa konkret për sulmuesin Timo Werner. Ky i fundit ka dalë hapur...

Prapaskena e Vidal, në janar mund të kthehej te Juventusi

0
Dikush si Arturo Vidal është gjithmonë një luftëtar. Juventusi e di mirë këtë dhe, nga viti 2011 deri më 2015, pati mundësinë të kishte...

Prapaskena e Arda Turan: Doja Bayernin, menaxheri me Barçen ma hodhën!

0
Mesfushori problematik, Arda Turan, ka folur në lidhje me me kalimin e tij te skuadra e Barcelonës. Ai ka deklaruar se nuk e dinte...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS