9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pranuar

Etiketim: pranuar

Messi, Neymar., vjen sulmi i Laporta: Kanë pranuar skllavërinë e tyre...

0
Joan Laporta ka shumë fronte të hapura për ta përfunduar sezonin e tij të parë të plotë si president i Barçës, në mandatin e...

Topi: Çdo gjë që ka bërë Basha në PD deri në...

0
Në "Drejt" nga Luan Rama në RTV Ora, ish-presidenti Bamir Topi u shpreh se gjithçka që ka ndodhur në PD, të paktën deri në...

Opozita jashtëparlamentare: Rama akoma nuk ka pranuar hapjen e listave 100...

0
Në një deklaratë për mediat këtë të shtunë, opozita jashtëparlamentare deklaroi se kryeministri Edi Rama, ende nuk e ka pranuar hapjen e listave 100%. Kjo...

20-vjeçari nuk ka pranuar të rinovojë kontratën

0
Ferran Torres është një nga disa prej lojtarëve më të rëndësishëm të Valencias që do të largohen këtë verë nga skuadra. Drejtuesit parashikojnë një revolucion...

​Nxënësit që janë pranuar në universitete ndërkombëtare i nënshtrohen Testit të...

0
Ministria e Arsimit dhe Shkencës ka organizuar sot Provimin e Maturës për nxënësit, të cilët janë pranuar në universitetet jashtë Kosovës dhe u janë...

QKMF-në e Podujevës ka pranuar një donacion nga KFOR-i amerikan

0
Nënkryetari i Komunës së Podujevës, Nexhmi Rudari, KFOR-i amerikan për QKMF-Podujevë. Donacioni përfshinë material mbrojtës medicinal për stafin e QKMF- Podujevë, dorëza, maska, uniforma komplete,...

​Osmani: Kosova nga 2016 ka pranuar dhjetëra miliona euro donacione nga...

0
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, gjatë seancës së sotme, ka deklaruar se ka pranuar një letër nga stafi civil i Ministrisë së...

Casemiro ka pranuar marrëveshjen

0
Carlos Henrique Casimiro iu bashkua Realit të Madridit pa shumë pompozitet në vitin 2013. Futbollisti, i cili shikohet shpesh duke bërë punët e pista në...

Cavani nuk ka pranuar të rinovojë kontratën

0
Skuadra e PSG-së pritet të ketë ndryshime për sezonin e ardhshëm. Sidomos në repartin e sulmit, pasi bomberi Edinson Cavani, nuk ka pranuar të...

Bullgari ka pranuar se nuk dëshiron që të intervistojë portugezin

0
Ish-legjenda e Barcelonës, Hristo Stoichkov, ka kritikuar hapur portugezin Cristiano Ronaldon. Bullgari ka pranuar se nuk dëshiron që të intervistojë portugezin duke e folur dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS