16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pranojn

Etiketim: pranojn

Probleme të shumta me WhatsApp, përdoruesit nuk po mund të dërgojnë...

0
Platforma mobile e WhatsApp Messenger që përdoret kryesisht për shkëmbim mesazhesh dhe thirrje audio e video, ka probleme të mëdha orëve të fundit.Kështu të...

Mblidhnin informacion për Vis Martinaj, merren 3 të pandehur. Dy pranojnë...

0
Është mbyllur hetimi për tre nga njerëzit, që akuzohen se mblidhnin informacion për lëvizjet e Ervis Martinaj.Prokurori i çështjes, Dritan Nushi, vendosi të marrë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS