18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Pranoj

Etiketim: pranoj

SPAK, pranoj të bëj 5 vite burg!

0
Nga Lindita Çela* Urdhri i SPAK që kërcënon, më së pari gazetarët, me burgimin në përhapjen e dëshmive të ca të “penduarve”, është precedenti më...

Shehi kundër legalizimit të kanabisit mjekësor: Fermeri s’do pranojë të mbjellë,...

0
Kryetari i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar, (LZHK) Dashamir Shehi tha në fjalën e tij në Kuvend se ishte kundër legalizimit të kanabisit mjekësor.Sipas Shehit,...
Pas tradhtisë dhe skandaleve të mëdha, Khloe Kardashian për Tristan Thompson: E pranoj, nuk është…

Pas tradhtisë dhe skandaleve të mëdha, Khloe Kardashian për Tristan Thompson:...

0
Khloe Kardashian e pranoi se ajo dhe Tristan Thompson nuk ishin 'të bërë' për njëri-tjetrin."Me Tristanin u ndjeva tepër e sigurt në fillim dhe...

Vujoviq kritikon ashpër Aleksandër Vuçiqin: Unë do të jem i pari...

0
Ish hendbollisti dhe së fundi trajner i Zagrebit, Veselin Vujoviq, kritikoi ashpër presidentin e Serbisë,  Aleksandar Vuçiqin. Vujoviq (i lindur në Cetinjë të Malit të...

Humbi motrën nga sëmundja e rëndë, këngëtarja e njohur: “ Nuk...

0
E ftuar tek “Rudina” ishte Valbona Mema, e cila sigurisht për shkak të koronavirusit nuk qe e pranishme fizikisht në studio, por atmosfera e krijuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS