24.5 C
Tirana
E enjte, 21 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Pranohet

Etiketim: pranohet

​Digjet raundi i dytë, Alibeaj: Të jetë dikush që pranohet nga...

0
Opozita nuk propozoi sot asnjë kandidat për presidentin e Republikës, duke e çuar në dështim dhe raundin e dytë të procesit për zgjedhjen e...

Sot caktohet gjyqtari për kërkesën e ‘Rithemelimit’ që të mos pranohet...

0
Në Gjykatën e Apelit hidhet këtë të martë, 17 maj, shorti për të caktuar gjyqtarin që do shqyrtojë kërkesën e Rithemelimit, për të mos...

Përplasi çiftin me fëmijën 3-muajsh në Tiranë, pranohet kërkesa për lënien...

0
Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë "arrest në burg" për Ajas Sulejmanin, shoferin e automjetit që aksidentoi tre anëtarët e një familjeje,...

Çfarë po ndodh me PD në Gjykatë? Pranohet shqyrtimi i padisë...

0
Gjykata e Tiranës ka shpjeguar procedurat gjyqësore dhe administrative në lidhje me kërkesat e depozituara pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë nga Partia Demokratike...
Will Smith pranohet në një klinikë luksoze rehabilitimi pas ngjarjes së bujshme në “Oscars 2022”

Will Smith pranohet në një klinikë luksoze rehabilitimi pas ngjarjes së...

0
Pas sulmit ndaj Chris Rock në "Oscars" të këtij viti, Will Smith raportohet se po kërkon ndihmë nga ekspertët për të përballuar stresin në...

Votime në dëborë/ Nuk pranohet zhvendosja e kutive nga zonat e...

0
Zgjedhjet në temperaturë dimri nuk e ftohën dot debatin e nxehtë mes "Shtëpisë së Lirisë" dhe Partisë Demokratike në KQZ.Në orët e fundit të...

PD rikthehet në Kuvend? Pranohet pjesëmarrja në komisionet kuvendore për KQZ

0
Përbërja e re e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve një institucion me tre organe të reja pritet të rikthejë opozitën jashtëparlamentare në Kuvend pothuaj 1...

PD rikthehet në Kuvend? Pranohet pjesëmarrja në komisionet kuvendore për KQZ

0
Përbërja e re e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve një institucion me tre organe të reja pritet të rikthejë opozitën jashtëparlamentare në Kuvend pothuaj 1...

Nuk pranohet propozimi i dytë i opozitës për KQZ-në

0
Ka përfunduar mbledhja e Këshillit Politik dhe për ditën e sotme, ku bëhet me dije se Rudina Hajdari ka munguar. Oerd Bylykbashi u shpreh: Sot në...

Nuk pranohet propozimi i dytë i opozitës për KQZ-në

0
Ka përfunduar mbledhja e Këshillit Politik dhe për ditën e sotme, ku bëhet me dije se Rudina Hajdari ka munguar. Oerd Bylykbashi u shpreh: Sot...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS