26.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pranimit

Etiketim: pranimit

Kryetari i Unionit të Gazetarëve të Ukrainës, falënderon Kosovën pas pranimit...

0
Kryetari i Unionit të Gazetarëve të Ukrainës, Sergiy Tomilenko ka falënderuar Kosovën, pas pranimit të gazetares së parë në vendin tonë.Në një shkrim në...
Jennifer Lopez shkëlqen në “iHeartRadio Awards”- përlotet gjatë pranimit të çmimit

Jennifer Lopez shkëlqen në “iHeartRadio Awards”- përlotet gjatë pranimit të çmimit

0
Jennifer Lopez u nderua me "Icon Award" në "iHeartRadio Awards 2022", të martën në mbrëmje (22 mars).Lopez doli në skenë për të pranuar çmimin...

PS në Këshillin Politik, drejt pranimit të Propozimit të PD

0
Burime nga Këshilli Politik i thanë gazetarit të Top Channel Muhamed Veliu se qëndrimi shumicës qeverisëse për propozimin e PD është ky: “Amendamenti...

Gramozi: Pas pranimit, babai më tha: Bëhu gati të festojmë!

0
Gramoz Vokrri, i biri i legjendës, Fadil Vokrri ka zbuluar momente të cilat i kishte përjetuar ai dhe familja e tij pas pranimit në...

Në 4 vjetorin e pranimit në UEFA, Mustafa thotë që veç...

0
Sot, katër vite më parë, Kosova u pranua në familjen e futbollit botëror, UEFA. E këtë datë, tash pas katër vitesh po e kujton edhe...

Trump ul ndjeshëm numrin e pranimit të refugjatëve

0
Presidenti amerikan, Donald Trump uli në mënyrë drastike numrin e refugjatëve të lejuar në SHBA, në 18 000 të tillë, në vitin aktual fiskal. “Ulja...

Negociatat/ Macron ende nuk bindet: Te reformojme proceduren e pranimit –...

0
Kancelarja gjermane, Angela Merkel nuk ka arritur të bindë presidentin francez, Emmanuel Macron, për hapjen e negociatave me Shqipërinë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS