9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prangos

Etiketim: prangos

Atentati në Pogradec, policia prangos pesë persona që ndihmuan autorët të...

0
Fatjon Bono, Kristian Kresto, Hekuran Gjona, Ledion Shkullaku, dhe Rudi Shaho janë arrestuar nga policia pas atentatit të djeshëm në Pogradec, pasi përkrahën autorët...

Zbardhet dosja e prokurorisë! Si u prangos pas 6 vitesh trafikanti...

0
Në kërkim prej disa vitesh dhe i dënuar me 10 vite burg nga ish-Gjykata e Krimeve të Rënda, Policia e Elbasanit ka arrestuar një nga pjesëtarët...

Në kërkim për kultivim droge, policia prangos dy shkodranë

0
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Shkodrës, pasi akuzohen për kultivim të bimëve narkotike. Pas hekurave përfunduan shtetasit me inicialet L....

Elbasan/ Grupi i drogës i shkatërruar 1 muaj më parë, policia...

0
Policia e Elbasanit ka finalizuar operacionin e koduar “Domosdova” nga i cili u arrestuan 5 persona, ndërsa sot po në kuadër të këtij operacioni...

Dashuria e sëmurë, zinxhir që prangos zemrën

0
Zinxhir që prangos zemrën “Kam frikë të dashurohem sërish, e di mirë se si do të përfundojë”… Për disa dashuria shndërrohet në një përvojë të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS