10.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Prangat

Etiketim: prangat

Majko bën deklaratën e fortë: Prangat duhet të shkojnë në dyert...

0
Deputeti i PS-së Pandeli Majko bëri një deklaratë të fortë nga foltorja e Kuvendit, ku tha se drejtësia kundërshtarin më të madh ka populizmin. Majko...

Po futej në stadium, tifozit holandez i vihen prangat nga “Shqiponjat”

0
Tiranë- Tifozët e dy skuadrave, Romës dhe Feyenoord kanë nisur që të futen në stadiumin "Air Albania", në masa të rrepta sigurie. Të parët...

Elbasan/ Vazot me kanabis në market, bien në prangat e policisë...

0
Policia e Elbasanit ka arrestuar dy persona, pronari dhe punëtori i një marketi pasi ka zbuluar 2.6 kg kanabis. Në vijim të punës për...

“Lura”/ Kallashnikov, municion luftarak dhe drogë, bie në prangat e policisë...

0
Policia e Dibrës, në bashkëpunim me Policinë e Tiranës, kanë arrestuar një 56-vjeçar, i cili është autor i një vjedhjeje me thyerje të ndodhur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS