18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pranga tre shqiptarëve

Etiketim: pranga tre shqiptarëve

Zbulohet rafineria e drogës në Itali, pranga tre shqiptarëve

0
Policia e Milanos zbuloi një rafineri të heroinës në ‘Fontanella’ dhe arrestoi tre shqiptarë që ishin të përfshirë në prerjen e substancës. Hetuesit sekuestruan 10...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS