26.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pragun

Etiketim: pragun

Raporti për ushtrinë/ Shqipëria nuk arrin pragun e NATO-s, siguria kombëtare...

0
Shqipëria ka buxhetin e mbrojtjes më pak transparent dhe më pak të detajuara midis vendeve të rajonit. Ndërsa theksohet se Shqipëria nuk e ka...

Pa koalicione, kush humb e kush fiton/ Kume: Forcat e mëdha...

0
Në zgjedhjet e ardhshme parlamentare forcat politike do të garojnë pa koalicione parazgjedhore. Por, kush humb dhe kush fiton nga ndryshimet e reja Kushtetuese?...

Haradinaj: Pragun e shtëpisë do ta kemi të sigurt vetëm me...

0
Në Irzniq të Deçanit sot u zbulua shtatorja e dëshmorit Maxhun Çekaj, me ç’rast u vlerësua lart veprimtaria e tij në arsim dhe luftën...

Pas numerimit te votave te diaspores VV thellon fitoren, NISMA nuk...

0
Qendra për Numërim e Rezultate ka përfunduar numërimin e të gjitha votave që kanë ardhur me postë nga jashtë Kosovës.  ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS