18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pragu

Etiketim: Pragu

Rritet pragu i TVSH/ Nën 10 milionë lekë, bizneset nuk paguajnë

0
Qeveria ka ngritur pragun minimal të të ardhurave për bizneset që e kanë detyrim regjistrimin për tatimin mbi vlerën e shtuar. Në mbledhjen e kësaj...

Opozita heq dorë nga pragu 5%. Shumica socialiste kërkon kohë për...

0
Deputetët e Opozita parlamentare në Këshillin e Legjislacionit kanë ndryshuar qëndrim dhe kanë paraqitur kërkesa të reja, për sa i përket dy amendamenteve të...

Opozita parlamentare ndryshon mendje, pragu zgjedhor të bëhet jo 5%, por...

0
Komisioni parlamentar i Ligjeve shtyu për në orën 18:00 mbledhjen e saj të parashikuar për t’u zhvilluar paraditen e së hënës. Shkak u bë...

Shtyhet mbledhja e Komisionit të Ligjeve/ Opozita tërhiqet nga pragu 5%!...

0
TIRANË-Komisioni i Ligjeve dhe Këshilli i Legjislacionit është shtyrë për në orën 18:00 për të diskutuar për projektligjin e opozitës parlamentare për listat e...

Kushtetuta, nis puna për ndryshimin/ Listat, koalicionet dhe pragu 5 përqind,...

0
Këshilli për Legjislacionin dhe Komisioni i Ligjeve avancojnë përpjekjet për të realizuar ndryshimet kushtetuese në seancën e 30 Korrikut, që lidhen me listat e...

Deputetët e opozitës përplasen në Open: Pragu 5% shkatërron partitë e...

0
Hapja e listave, pragu 5% dhe koalicionet parazgjedhore ka shkaktuar debate të shumta mes panelistëve në Open në Top Channel. Një debat i fortë...

Deputetët e opozitës përplasen: Pragu 5% shkatërron partitë e vogla

0
Hapja e listave, pragu 5% dhe koalicionet parazgjedhore ka shkaktuar debate të shumta mes panelistëve në Open në Top Channel. Një debat i fortë u...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS