19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pozojn

Etiketim: pozojn

I lënë pas hatërmbetjet, Gold AG dhe Noizy pozojnë bashkë

I lënë pas hatërmbetjet, Gold AG dhe Noizy pozojnë bashkë

0
Artistët e njohur shqiptarë, Noizy dhe Gold AG, para disa vitesh saktësisht në 2016 kanë pasur një mosmarrëveshje dhe që nga ajo kohë shkëputën...
Edona dhe Miloti pozojnë me bluza në njërën anë flamurin e Kosovës e në tjetrën atë të Zvicrës: N…

Edona dhe Miloti pozojnë me bluza në njërën anë flamurin e...

0
Përfaqësuesja e Kosovës pritet të përballet ditën e sotme (e martë) me Zvicrën, në kuadër të miqësoreve që janë duke u zhvilluar këtë muaj.Loja...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS