9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Pozoi

Etiketim: pozoi

Kendall Jenner pozoi me fustan të gjatë dhe sandale, motrat e tallin për gishtat e këmbëve

Kendall Jenner pozoi me fustan të gjatë dhe sandale, motrat e...

0
Kendall Jenner ka postuar fotografi në Instagram, në të cilën ka pozuar me një fustan shumëngjyrësh që ia theksonte vijën trupore, megjithatë përmes përshkrimit...

Kaq seksi pozoi nga vetura Xhensila

0
Xhensila Myrtezaj është bërë një nga femrat më seksi të ekranit. Ajo këtë gjë e dëshmoi përsëri, përmes një fotografie të hedhur në Instagram. Në këtë...

Olta nuk e ndalon plazhin as në muajt e fundit të...

0
Aktorja shqiptare po shijon ditët e nxehta në bregdet. Olta Gixhari është në muajt e fundit të shtatzënisë, ndërsa pritet që së shpejti ta sjell...

Pozoi seksi, Rita Ora akuzohet për përdorimin e fotoshopit në këtë...

0
Rita Ora është akuzuar për përdorim të fotoshopit. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, së fundmi ka qenë aktive në publikimin e imazheve ku...

Emily kujton momentin kur pozoi e zhveshur si 17 vjeçe

0
Modelja ka kujtuar një paraqitje provokuese që kur ishte shumë e re. Emily Ratajkowski sot njihet për paraqitjet e ‘nxehta’, ku shpeshherë nuk i kursen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS