19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pozitivëve

Etiketim: pozitivëve

Policia nis hetimet ndajë një loje futbolli mes pozitivëve dhe negativëve...

0
Policia në Spanjë i ka nisur hetimet ndaj organizatorëve të një ndeshje mes një ekipi me lojtarë të infektuar me koronavirus kundër një ekipi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS