10.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Pozitive

Etiketim: pozitive

Java e punës katër ditë, dikur një ëndërr por sot ka...

0
Ideja e një jave pune katër-ditore dikur ishte një ëndërr. Por në vazhdën e pandemisë Covid-19, shumë kompani anembanë botës e kanë vënë në...

INTERVISTA/ Arsim Sinani: Do ketë zhvillime positive në bisedimet Kurti-...

0
Takime intensive vijojnë të mbushin axhendën e BE-SHBA me liderët e Kosovës dhe Serbisë. 1 shtatori po afron dhe faktori ndërkombëtar nuk do që...

Goli mban firmën e Manajt, Balliu mposhti Barcelonën; fundjavë pozitive e...

0
Fundjava që sapo lamë pas ishte mjaft pozitive për disa prej lojtarëve kuqezinj, pjesë e kombëtares shqiptare, që aktivizohen në kampionatet e mëdha europiane....

Vetëm dy ditë pas nisjes së shkollës, një grup nxënësish në...

0
Një grup nxënësisht të një shkolle private dhe dy shkollave publike në qytetin e Fierit kanë rezultuar pozitivë me Covid-19. Bëhet fjalë për shkollat publike...

Mbyllet fasoneria në Gjirokastër, 4 punonjës rezultojnë pozitivë me koronavirus

0
4 punonjës të një fasonerie në Gjirokastër kanë rezultuar pozitivë me Covid. Si pasojë është mbyllur fasoneria dhe rreth 120 punëtorë janë izoluar për të...

Skandal, ndërkohë që prisnin rezultatin e testit, mësuesit jepnin mësim! 4...

0
Hapja e shkollave ka nisur me një skandal në qytetin e Kavajës, ku mësuesit e gjimnazit “Aleksandër Moisiu”, të cilët ishin testuar për COVID-19,...

Mbi 33 mijë qytetarë janë testuar për COVID-19 që nga fillimi...

0
Mbi 33 mijë kosovarë janë testuar për COVID-19 që nga fillimi i pandemisë. Prej tyre, të infektuar kanë rezultuar 6 mijë e 680 persona. Instituti...

Pesë persona humbin jetën nga koronavirusi, 104 raste pozitive

0
Pesë pacientë me koronavirus kanë humbur jetën në 24 orët e fundit nga COVID-19. Ndërkohë 104 raste kane rezultuar pozitive. Njoftimi i Ministrise se...

Tre raste pozitive me COVID-19 në Berat, dy infermiere dhe një...

0
Sot në qarkun e Beratit janë konfirmuar nga autoritet shëndetësore tre persona pozitiv me koronavirus. Burime bëjnë me dije se personat e prekur janë...

4 raste pozitive e 46 të testuar për koronavirus në administratën...

0
Katër punëtorë të Kuvendit të Kosovës kanë rezultuar pozitiv me koronavirus derisa deri më tani 46 zyrtarë të këtij institucioni kanë kryer testimet, kanë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS