14.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Pozitiv

Etiketim: pozitiv

Elez Gjoza: Përjashtim përjetë nëse rezulton pozitiv edhe në testin B

0
Pas daljes pozitive me doping të Herlsjon Ismailanjt në testin e parë, ka ardhur edhe reagimi i Federatës Shqiptare të Peshëngritjes. I kontaktuar nga...

Dje u takua me Niko Peleshin, sot ministri i Mbrojtjes së...

0
Ministri i Mbrojtjes së Greqisë, Nikos Panagiotopoulos ka rezultuar pozitiv me koronavirus, një ditë pas takimit me homologun shqiptar, Niko Peleshi.Mediat në shtetin helen...

Ministri grek rezulton pozitiv me Covid-19, dje takoi Peleshin

0
Ministri i Mbrojtjes Kombëte, Nikos Panagiotopoulos ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Mediat greke bëjnë me dije se gjendja e tij shëndetësore është e mirë. Sakaq, kujtojmë...
Aktori Akshay Kumar mungon në Festivalin e Filmit në Kanë pasi rezultoi pozitiv me COVID-19

Aktori Akshay Kumar mungon në Festivalin e Filmit në Kanë pasi...

0
Akshay Kumar ndau së fundmi në rrjete sociale se nuk do të marrë pjesë në Festivalin e Filmit në Kanë pasi ka rezultuar pozitiv...

Meta: Lajm pozitiv, por jo i mjaftueshëm për të garantuar zgjedhje...

0
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka reaguar pas miratimit të marrëveshjes për Reformën Zgjedhore. Meta përgëzon Këshillin Politik për konsensusin e sapoarritur për Reformën...

Skënder Brataj: E vështirë të mos dalësh pozitiv sot, ka mbeturina...

0
Shefi i Urgjencës, Skënder Brataj bëri me dije se në ditët e sotme, kur pjesa më e madhe kanë qenë të infektuar me Covid-19,...

Gripi i shpendëve, Gjeci: Nuk kemi asnjë rast pozitiv në 24...

0
Zv.minstrja e Bujqësisë Ermira Gjeci njoftoi se në 24 orët e fundit nuk është konfirmuar asnjë rast pozitiv me gripin e shpendëve në vend....

​Në trajtim 10 pacientë të kofirmuar me Covid-19 pozitivë

0
Në Shërbimin Spitalor Klinik dhe Universitar të Kosovës po trajtohen 10 pacientë të konfirmuar me Covid-19. Në trajtim mjekësor janë poashtu 9 pacientë të...

ShSKUK: 20 pacientë të kofirmuar me Covid-19 pozitiv

0
20 pacientë të konfirmuar me Covid-19 pozitivë janë duke u trajtuar në Shërbimin Spitalor Klinik dhe Universitar të Kosovës.Sipas njoftimit, në trajtim mjekësor janë...

Mbyllet ambasada shqiptare në Athinë, një punonjës rezulton pozitiv me COVID-19

0
Është mbyllur ambasada shqiptare në Athinë. Burime për Top Channel tregojnë se shkak i mbyllje së ambasadës është infektimi i një punonjësi me COVID-19. Punonjësi (emër...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS