9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Pozicionet

Etiketim: pozicionet

Adoleshentja ukrainase josh rusët deri sa të tregojnë pozicionet e tyre...

0
Një adoleshente ukrainase ka arritur të ketë suskes  ne kurthin që i ngre rusëve pë gjurmimin e trupave armike. E detyruar nga lufta të...

5 pozicionet që duhet provuar nëse keni një kohë të gjatë...

0
Seksi i bezdisshëm në fazën fillestare është zhdukur, dhe kur bëheni mjaft të ftohtë ndaj njëri-tjetrit kapni atë partner që keni qenë përgjithmonë dhe...

Pozicionet e dushit për të provuar kur jeni të lagur së...

0
Tema e seksit të dushit është thellësisht përçarëse. Ndërsa disa mendojnë se është një mënyrë e mrekullueshme për të filluar ditën që të tjerët besojnë...

Flet ekspertja e seksit: Ja pozicionet që iu ndihmojnë të zgjasni...

0
Doni që seksi me partnerin apo partneren të zgjasë më shumë? Ndoshta këshillat e një eksperti mund t’iu vijnë në ndihmë. “Stylecaster.com” ka pyetur terapisten e...

9 pozicionet e seksit që femrat pëlqejnë më shumë

0
Nëse keni pyetur veten se cilat janë pozitat që femrat pëlqejnë më së shumti tani do t’ju tregojmë cilat janë ato. Pas së gjithash seksi...

Pozicionet seksuale përmes të cilave mund të digjni kalori

0
Këto pozita seksuale mund të djegin më shumë kalori. Butter Churner është teknika që djeg më shumë kalori gjatë një momenti më intim mes një...

Pozicionet seksuale që djegin më shumë kalori

0
Këto pozita seksuale mund të djegin më shumë kalori. Butter Churner është teknika që djeg më shumë kalori gjatë një momenti më intim mes një...

Harroni pozicionet galiç: Ky ushtrim ngre dhe tendos vithet për një...

0
Hapi bullgar mund të bëhet pa ngarkesa, duke përdorur vetëm peshën e trupit Ky ushtrim bëhet në atë mënyrë që njëra këmbë vendoset në bankë,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS