18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Pozën

Etiketim: pozën

Anjeza Branka nis pushimet në Turqi me pozën e nxehtë me...

0
Këngëtarja e njohur Anjeza Branka është një nga personazhet më të komentuara të showbiz-it shqiptar, jo vetëm për stilin e jetës luksoze, por edhe...

Klaudia Pepa provokon me këmbët në pozën nga shtrati

0
Klaudia provokoi me bodysuit. Klaudia Pepa tregon se ka trup elastik edhe në fotografitë që sjell kohë pas kohe në rrjete sociale. Së fundi, ajo publikoi...

Kejvina merr vëmendjen me pozën e radhës në bikini

0
Kejvina ka treguar format trupore. Modelja shqiptare Kejvina Kthella ka provokuar sërish ndjekësit e saj në Instagram. E veshur me bikini teksa po e shijon ditën...

Kejvina Kthella merr vëmendjen me pozën e radhës në bikini

0
Kejvina ka treguar format trupore. Modelja shqiptare Kejvina Kthella ka provokuar sërish ndjekësit e saj në Instagram. E veshur me bikini teksa po e shijon ditën...

Xhensila Myrtezaj josh me pozën e re, shfaqet krejtësisht pa makijazh

0
Ajo është njëra ndër këngëtaret shqiptare që pëlqehet mjaft shumë për stilin që posedon. Bëhet fjalë për Xhensila Myrtezaj, e cila gjithmonë di të tërheq...

Melinda, e mrekullueshme me pozën me bikini nga plazhi

0
Melinda Ademi arrin të tërheqë vëmendjen e fansave të saj sa herë që publikon fotografi që vënë në pah bukurinë e saj. Reperja, e cila...

Anxhelina si një sirenë me pozën e fundit në plazh

0
Anxhelina theksoi fizikun në kostumin e ngushtë. Anxhelina Hadërgjonaj ndau me ndjekësit një fotografi joshëse, në të cilën u shfaq atraktive buzë plazhit. Këngëtarja kishte veshur...

Tayna thekson të pasmet në pozën para pasqyrës

0
Tayna tregoi të pasmet në veshjen e ngushtë. Tayna është një prej emrave më të komentuar të estradës, e cila njihet për disa projekte muzikore. Krahas...

Oriola Marashi “dogji” rrjetin me pozën seksi, futbollisti i njohur “çmendet”...

0
  Modelja e njohur, Oriola Marashi, ka “djegur” rrjetin me disa poza shumë seksi e provokuese që ka postuar në profilin e saj në “Instagram”. Në...

Bora Zemani bën pozën më të veçantë dhe të pazakontë, duket...

0
  Bora Zemani është një nga vajzat më simpatike të showbizit shqiptar. Ajo njihet për thjeshtësinë dhe bukurinë e saj natyrale. Kohët e fundit, moderatorja është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS