16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Postoi

Etiketim: postoi

U raportua se i dyshuari për sulmin në shkollën e Teksasit...

0
Guvernatori i Teksasit ka deklaruar se sulmuesi kishte postuar tre herë në Facebook para sulmit.Sipas medieve të huaja, guvernatori Greg Abbott tha se i...

Të gjithë sytë tek Georgina në foton që e postoi Ronaldo...

0
Georgina vazhdon të marrë vëmendje me paraqitjet në publik. Georgina Rodriguez bashkë me partnerin, futbollistin Cristiano Ronaldo po relaksohen në jaht. Së fundi, dyshja kanë publikuar...

Angela postoi videon provokuese pa lejë, bashkëshorti: Do ndëshkohesh për këtë

0
Angela Martini, një nga modelet më seksi në Shqipëri, ka provokuar së fundmi me një video që ka postuar në "Instagram". Ajo shihet e veshur...

E fshiu dhe e postoi sërish foton, këngëtares shqiptare i dështoi...

0
Ato që shquhen për “përdorim dhe dështim fotoshopi” janë pa dyshim motrat Kardashian. Por fotoshopi është bërë diçka aq e zakontë, saqë askush nuk...

Kylie Jenner postoi një foto nga fëmijëria krah fotos së Stormi-t...

0
Kylie Jenner e ka krahasuar veten kur ka qenë fëmijë me vajzën e saj bukuroshe, Stormi-n, me një foto të adhurueshme të të dyjave...

Nora Istrefi postoi foton super seksi, por fansat kapën një detaj...

0
Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, aty ku herë pas here publikon foto ku shfaqet seksi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS